Title Background Shape

Web Yazılım

Awesome Things About SEOES Mockup
Dijital Sanatlar:

Web Yazılım

Web yazılım, dijital sistemlerin kalbi olarak tanımlanabilir. İnternet sitelerinin kurulumu, geliştirilmesi ve yönetilmesi yazılımlar sayesinde olur.

Yazılımı tasarımdan ayrı düşünmek mümkün değildir. Web sitesinin altyapısını oluşturmak, siteye işlevsel özellikler kazandırmak ve bu siteyi güncel tutmak uygun web yazılımlarının kullanılmasını gerektirir.

Bu alanda hizmet veren profesyonel yazılımcı kadromuz HTML, PHP, java script, .Net, ASP, CSS, SQL, Jquery gibi tüm programlama dilleri, framework ve modüllere hâkimdir.

Web Site Çeşitleri

Bunlar programlama diline göre statik ve dinamik web sitesi olarak ikiye ayrılır. İçeriğine göre web siteler; e-ticaret, kurumsal, mikro, hazır ve özel olarak sınıflandırılır.

Firmamız bütün bu kategorilerde hizmet sunarak müşterilerinin yazılım ihtiyaçlarını modern teknolojileriyle karşılar.

Web Site Çeşitleri

Bunlar programlama diline göre statik ve dinamik web sitesi olarak ikiye ayrılır. İçeriğine göre web siteler; e-ticaret, kurumsal, mikro, hazır ve özel olarak sınıflandırılır. Firmamız bütün bu kategorilerde hizmet sunarak müşterilerinin yazılım ihtiyaçlarını modern teknolojileriyle karşılar.

Gelişmiş Web Yazılım Hizmetleri İçin: İzweb

Tüm hazır ve özel yazılım gereksinimlerine cevap veren ajansımız, bütün beklentilerinizi tek noktada toplayarak iş süreçlerinizi kolaylaştırır. Kişisel yazılımlar, ofis yazılımları, e-ticaret yazılımları ve çok daha fazlası için faaliyet gösteren İzweb; yazılım güncelleme, sorun giderme ve benzeri konularda da kesintisiz destek sunar. Böylelikle ajansımız, ürettiği yazılımlar sayesinde size hız kazandırır. Mobilleşmenizi yani her an, her yerden ulaşılabilir olmanızı sağlar. İşlemlerinizi pratik bir biçimde gerçekleştirmenize olanak tanır, çalışanlarınızın performansını artırır, kârlılık oranınızı yükseltir. Bu avantajlardan yararlarlanmak için Aliağa web yazılım ajansı olarak İzweb’i tercih edebilir, üstün kalitemizi projelerinize yansıtarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Creative Challenges Passion Mockup

Sık Sorulan
Sorular

Bizlere gelen sık sorulardan bazıları.

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

İnternet siteniz sayesinde müşterilerinize en etkili ve hızlı yoldan ulaşma şansı bulursunuz.
Hiç kapanmayan online mağazanız internet sitenizdir. Bu site üzerinden hedef kitlenize ihtiyaç duyabilecekleri ürün, hizmet ve bilgileri sunar; 7/24 onlara erişmelerini sağlarsınız. Güven verir, profesyonel bir görünüm sergiler, rakipleriniz arasından öne çıkabilirsiniz.
Tanıtım, bilgilendirme, reklam ve pazarlama faaliyetlerinizi web siteniz aracılığıyla gerçekleştirebilir, işletmenizin müşteri potansiyelini artırarak satış hacmini büyütebilirsiniz.

Web Yazılım Hizmeti Neleri Kapsar?

Bu sorunun cevabını belli uygulamalarla sınırlamak mümkün değildir. İsteğe göre imkânlar doğrultusunda her türlü yazılımın kodlanması mümkün olup CRM ve ERP yazılımları buna örnektir. Web site yönetim panelleri, portal ve ilan sitelerine yönelik yazılımlar, e-ihracat çözümleri, muhasebe programları, SMS sistemleri de bu grupta kendine yer bulur.

Web Yazılım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ücretlendirme, yazılımda olması gereken özelliklere bağlıdır. Sıfırdan yeni bir yazılım kodlamak daha maliyetli bir iş iken, mevcut yazılıma ekleme yapmak daha az masraflı olabilir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibat kurarak projenizle ilgili detayları aktarabilir, en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."