Title Background Shape

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi
Dijital Sanatlar:

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi hesap ve sayfalarınızın içerik, reklam, erişim ve etkileşim stratejilerinizi belirleme, uygulama ve ölçümleyip raporlama işlemlerinin bütünüdür.

Herkes sosyal medya kullansa da, ona hükmetmek etkin sosyal medya yönetimiyle mümkündür. Milyonlarca insan arasından doğru hedef kitleye doğru yöntemlerle ulaşmak istiyorsanız, sosyal medya yönetim hizmeti almanız gerekir.

İşte İzweb Ajans, bu alanda profesyonel destek vererek sizi faaliyet gösterdiğiniz sosyal medya platformlarında adım adım zirveye taşır.

Kritik süreçleri başarıyla yöneten ajansımız, gelişmiş stratejiler ve en iyi sosyal medya araçlarıyla markanızı sosyal medyada en iyi şekilde konumlandıracak, sesinizi daha uzak mesafelere duyuracaktır.

Sosyal Medya Hizmeti Neleri İçerir?

 • Hedef kitle tespiti
 • Gerekli hesap ve sayfaların kurulumu, ayarlarının yapılması
 • Kaliteli ve özgün görsel, yazılı, video içerikler oluşturulması
 • Rakip analizi
 • Reklam, kampanya, çekiliş ve kriz yönetimi
 • Hedef kitle etkileşimi (Yorumların ve mesajların yanıtlanması vb.) görevler bu hizmetimizin kapsamına dâhildir.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Aliağa sosyal medya yönetim ajansları içerisinde ilk tercihlerden biri olan İzweb, bu alandaki hizmetlerinde şu adımları izler:

 1. Hedef kitleniz kimlerden oluşuyor? Bu sorunun cevabını yaş, ülke-şehir, cinsiyet, ilgi alanları gibi unsurlara göre belirleriz.
 2. Zaten bir hesabınız veya sayfanız varsa gerekli kontrolleri sağlar, eksik veya yanlış kısımları düzeltiriz. Henüz sosyal medyada yer almıyorsanız hangi platformlarda bulunmanızın daha uygun olacağına karar vererek hesap ve sayfalarınızı oluştururuz.
 3. Doğru bir planlama ile her şeyi sistemli olarak gerçekleştirir; günlük, haftalık ve aylık takvimler hazırlayarak bu minvalde hareket ederiz.
 4. Reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanır, reklamlarınızı optimize ederek performansı artırırız.
 5. Takipçilerinizin beklentilerini, markanızın hedeflerini ve sosyal medya güncellemelerini bir arada değerlendirir; buna göre iletişim dilini ve içerikleri doğru bir biçimde kurgularız.
 6. Pazar incelemesi, hashtag tespiti, paylaşımların web sitenizle entegrasyonu gibi tüm konularda size çözüm sunarız.
 7. Kampanya kurguları, etkileşim gönderileri, ürün-hizmet tanıtımı ve benzeri alanlarda hedef kitlenizie yönelik ilgi çekici içerikler üretiriz.
 8. Online kriz ve itibar yönetimi sayesinde sosyal medyadaki prestijinizi korur, markanızın olumsuz etkilenmesine izin vermeyiz.
 9. Aldığınız yorum ve mesajları en hızlı şekilde yanıtlayarak hedef kitlenizle iletişiminizi canlı tutarız.
 10. Tüm çalışmalarımızı şeffaf ve detaylı olarak raporlar, elde ettiğimiz sonuçlara göre iyileştirmelerde bulunuruz.

Sizi Arayalım

Creative Challenges Passion Mockup

Sık Sorulan
Sorular

Bizlere gelen sık sorulardan bazıları.

Sosyal Medya Yönetiminin Avantajları Nelerdir?

Daha az maliyetle daha çok insana ulaşırsınız. Kendinizi rakipleriniz içerisinde öne çıkarır, hedef kitlenizi genişleterek satış hacminizi büyütürsünüz. Marka ve müşteri sadakatini artırır, geri dönüşüm oranlarınızı yükseltirsiniz. Web siteniz daha fazla ziyaretçi kazanır.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatları Nedir?

Fiyatlandırma yapılırken hesap sayısı; aylık hazırlanması gereken paylaşım sayısı ve türü (video, görsel, kreatif metin vs.) gibi faktörler göz önünde bulundurulur.

Yorum ve mesaj takip, hashtag yönetimi, özel günlerde yapılacak paylaşımlar, marka analizi gibi hizmetler de fiyatlara etki eder.

Siz de Aliağa sosyal medya ajansı olarak bizi tercih ederek dijital dünyadaki gücünüze güç katabilir, sosyal medyada profesyonel olarak varlık gösterebilirsiniz.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."

w