Title Background Shape

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)
Dijital Sanatlar:

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (arama motoru optimizasyonu) kapsamında içeriklerinizin iyi bir sıralama elde etmesini sağlıyor, sitenizin ziyaretçi sayısını organik olarak yükseltiyoruz.

Arama motorlarında görünürlüğünüzü artırıyor, potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını kolaylaştırıyoruz.

Sektörünüz ne derece zorlu, rakipleriniz ne kadar güçlü ve hayalleriniz ne kadar büyük olursa olsun fark etmez!

İzweb olarak bu alandaki ihtiyaçlarınıza modern çözümlerimizle yanıt veriyor, sizi hem kullanıcıların hem de arama motorlarının gözdesi hâline getiriyoruz.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Site içi SEO, ziyaretçilerinizin sitenizde daha verimli ve uzun süreli vakit geçirmesine olanak tanır. –Deyim yerindeyse- iç organları tedavi etmeden estetik operasyon yapmanın anlamı yoktur. Bu nedenle site içi SEO’nun kusursuz olarak tamamlanması gerekir.

Daha sonraki aşama, site dışı SEO çalışmalarıdır. Bu işlemler sitenizi arama motorlarına sevdirir, sizi daha seçkin bir konuma taşır.

Sayısız web sayfasından oluşan internet dünyasında sitenizi öne çıkarmanız hiç kolay değildir. Sizinle aynı sektörde faaliyet gösteren binlerce site arasında kaybolup gitmek istemiyorsanız SEO hizmetiyle arama motorlarında bilinirliğinizi artırabilir, daha fazla kullanıcıya ulaşma şansı elde edebilirsiniz.

Web sitenizdeki reklamlar üzerinden para kazanmayı planlıyorsanız tıklama oranlarınızı yükseltmek için yine SEO hizmetine ihtiyacınız vardır.

Dijital varlığınızı daima ön planda tutmak ve rakiplerinizi geride bırakmak istiyorsanız site içi ve site dışı SEO hizmetlerimizle bunu başarabilir, hedef kitlenizi genişletebilirsiniz.

SEO Hizmetleri Neleri Kapsar?

  1. Site İçi SEO: Tasarım, kod yapısı, kategoriler, menüler, içerikler, resimler; kısaca her şey arama motorlarının istediği gibi düzenlenir. Siteniz tamamen SEO uyumlu hâle getirilir. Bu da sayfalarınızın daha hızlı index almasını, sıralamalarda daha çabuk yükselmesini sağlar.
  2. Site Dışı SEO: Bunun için önce anahtar kelime araştırması ve rakip analizi yapılır. Buna göre bir yol haritası çizilerek sitenizin reklam ve tanıtım çalışmaları titizlikle yürütülür.
  3. Yerel (Bölgesel) SEO: Belirli bir bölgedeki arama sorgularında üst sıralara çıkmak istiyorsanız bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Örneğin ‘Kadıköy çilingir’ aramasında ilk sayfaya gelmek gibi bir hedefiniz varsa yerel SEO hizmetini tercih edebilirsiniz.
  4. Uluslararası SEO: Yurt dışı pazarına dâhil olmayı, sınırları aşmayı ve dünyaya açılmayı arzu ediyorsanız global SEO hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Creative Challenges Passion Mockup

Sık Sorulan
Sorular

Bizlere gelen sık sorulardan bazıları.

Site İçi SEO Hangi Hizmetlerden Oluşur?

Görsellerin optimize edilmesi, SEO uyumlu makale yazımı ve mevcut içeriklerin SEO eklentilerine göre revize edilmesi, site hız optimizasyonu, meta başlık-meta açıklama-meta tag ve iç-dış link kullanımı, kırık linklerin ve hatalı sayfaların ortadan kaldırılması bunlardan bazılarıdır.
E-ticaret sitelerin iç SEO çalışmasında bunlara ek olarak pazaryeri entegrasyonu, reklam yönetimi, güvenli ödeme altyapısı, ürün açıklamalarının düzenlenmesi gibi işlemler söz konusudur.

Site Dışı SEO Hangi Hizmetlerden Oluşur?

Sektörel ve otoriter sitelerden dofollow ve nofollow backlink alımı, tanıtım yazısı, SEM pazarlama, sosyal medya, imleme ve paravan blog çalışmaları buna örnektir. Bu uygulamalar sitenizi besler ve arama motorlarındaki prestijini artırır. Ayrıca site dışı SEO kapsamında Google Tools, Google Search Console ve Google Analytics, Sitemap ve Robots.txt gibi teknik gereklilikler yerine getirilir.

SEO Hizmetinin Garantisi Var mı?

İzmir Aliağa SEO ajansı olarak faaliyet gösteren İzweb, yükseliş garantili SEO hizmetlerini tamamen doğal yöntemlerle, arama motorlarını manipüle etmeden gerçekleştirir.

Bu nedenle çalışmalarımız kalıcılık sağlar. Fakat ajansımız SEO algoritmalarının ve kullanıcı davranışlarının sürekli değiştiğini bilir. O yüzden çalışmalarının sonuçlarını takip eder. Sıralama kaybı yaşamamanız, anti-SEO saldırılarından korunmanız, her gün bir adım daha ileri gitmeniz için elinden geleni yapar.

Üst sıraya gelmek kadar, orada sabit kalmanın da çok önemli olduğunu unutmayan ajansımız daima uzun vadeli sonuçları hedefler. Gerekirse yeni stratejiler geliştirir, böylece size daima etkili çözümler sunar.

Forum, blog, e-ticaret sitesi; kısaca her altyapı ve her platforma yönelik farklı yöntemlerle hizmet veren ajansımız, kusursuz hizmet ve mükemmel sonuç anlayışını tüm çalışmalarına yansıtır.

SEO konusunda en ufak bir hata dahi sizi maddi ve manevi bakımdan pek çok zarara uğratabilir. Bunun için işinizi profesyonel bir SEO ajansına emanet etmeniz şarttır.

İzmir Aliağa SEO ajansları içerisinde adından söz ettiren İzweb, bu alandaki güvenilir çözüm ortağınız olmaya ve sizin için en iyisini yapmaya hazırdır.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."