Title Background Shape

Markalaşma

Markalaşma
Dijital Sanatlar:

Markalaşma

Markalaşma hizmetimizle dijital medyadaki varlığınızı sağlam temeller üzerine kuruyor, doğru hedefleme ve stratejilerle markanızı olması gerektiği gibi konumlandırıyoruz.

Biliyoruz ki önemli olan sektöre girmek değil, sektörde seçkin bir yer edinmek. Bu konuma gelebilmeniz için marka oluşturma ve geliştirme süreçlerinde size yardımcı oluyor, ‘aranan isim’ hâline gelmenizi amaçlıyoruz.

Marka Oluşturma Aşamaları

  • İşe öncelikle hedef kitle analiziyle başlarız. Hitap edeceğiniz tüketici kitlesi neler istiyor? Bunu değerlendiririz.
  • Markanızın zihinlerde yer edinmesini sağlamak adına, firmanızın özelliklerini öne çıkarır, sizi en iyi şekilde temsil edecek kreatif çalışmalara imza atarız.
  • Firmanızın ömür boyu kurumsal kimliğini yansıtacak marka ismini belirler, bunu yaparken kısa, akılda kalıcı, global bir isim seçmeye özen gösteririz.
  • Uymanız gereken yasal yükümlülükler varsa bunlar hakkında sizi bilgilendiririz. Böylelikle markanızın geleceğini güvence altına alırız.
  • Marka büyütme konusunda da her zaman desteğimizi sürdürürüz. Marka uzantısı, çoklu markalar, alt markalar ve buna benzer alanlarda nitelikli hizmetlerimizle yanınızda oluruz.

Sosyal Medyada Markalaşma

Adınızı daha fazla kişiye duyurmak, itibarınızı ve bilinirliğinizi artırmak, prestij ve güven sağlamak, rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız sosyal medyada marka hâline gelmelisiniz. Hedef kitlenize özel stratejilerle gerçekleştirilen bu hizmet sizi sosyal medya platformlarında farklı kılar, tercih edilme oranınızı artırır.

Sizi Arayalım

Creative Challenges Passion Mockup

Sık Sorulan
Sorular

Bizlere gelen sık sorulardan bazıları.

Markalaştırma Nedir?

‘Şahıs ya da işletme olarak siz kimsiniz?’ sorusuna vereceğiniz cevap sizin markanızdır. Markalaşma ise bir kişi, firma, ürün veya hizmetin geniş kitleler tarafından tanınıp benimsenmesi, değer görmesi amacıyla yapılan çalışmalardır.

Markalaşma Süreci Nasıl İşler?

Bunun için öncelikle sektörünüzü araştırır, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ederiz.

Markanızın amacını, sloganını, iletişim dilini belirler; tasarımsal çalışmalara karar veririz.

Markanızın kimliğine uygun yazılı ve görsel içerikler oluşturur, bunları verimli bir şekilde kullanırız.

Performansa yönelik, başarı ve sonuç odaklı kampanyalar planlayıp uygularız.

Süreç boyunca yaptığımız her şeyi kayıt altına alıp raporlar, sonuçları değerlendirerek yeni stratejilerle yolumuza devam ederiz.

Trendlere ayak uydurur, markanızı yeniliklere ve sektörünüzdeki gelişmelere adapte ederiz.

Böylece tek bir gün yerimizde saymaz, yatırımlarınızın geri dönüşümünü fazlasıyla almanız için elimizden geleni yaparız.

Özetle İzweb Ajans markanızı yönetir, ona değer ve güç katar. Siz de markalaşmak ve markanızı koruyarak her geçen gün daha da ileri taşımak için bu alandaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."