Title Background Shape

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Responsive, işlevsel ve fonksiyonel web tasarımıyla internet sitenizi sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz.

Devamını Gör

Web Yazılım

E-ticaret siteleri başta olmak üzere her platforma yönelik web yazılım hizmetlerimizle sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştiriyoruz. Sitenizde hangi özelliklerin olmasını istiyorsunuz? Bu soruya vereceğiniz yanıtları web yazılım olarak hayata geçiriyor, her bakımdan işlevsel bir internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Devamını Gör

Masaüstü Yazılım Geliştirme

Farklı program dillerine hâkim yazılımcılarımızla taleplerinize uygun özel yazılımlar kodluyor, iş yükünüzü azaltırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Operasyonal süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak, kurum içi iletişiminizi güçlendirecek, tüm isteklerinizi tek bir noktada toplayan yazılımlar geliştiriyoruz.

Devamını Gör

Video Prodüksiyon

Markanızın ve kurumsal kimliğinizin akılda kalıcı olması için kreatif video prodüksiyon çalışmalarına imza atıyoruz. Özgün, çarpıcı ve ilgi çekici kurumsal tanıtım filmleri, reklam filmleri ve çok daha fazlası için destek sağlıyoruz. Markanızı zekîce kurgulanmış sıradışı bir senaryo ve muhteşem görseller ile hafızalara kazımak istiyorsanız bu hizmetimiz tam size göre!

Devamını Gör

Dijital Reklamcılık

Sizin için en doğru reklam mecralarının ve en efektif reklam yöntemlerinin hangileri olduğunu belirliyoruz. Buna göre bir yol haritası çiziyor, uygulanacak reklam stratejilerine karar veriyoruz. Böylece düşük maliyetle yüksek geri dönüşüm oranlarına ulaştırıyoruz. Bunu yaparken hedef kitlenizi, sektörünüzü, rekabet ettiğiniz kişi ve kurumları analiz ediyoruz. Reklam kampanyalarınızın optimizasyonunu gerçekleştiriyor ve sonuçları takip ederek raporluyoruz.

Devamını Gör

Markalaşma

Marka oluşturma, konumlandırma, büyütme ve tanıtma süreçlerinde yanınızdayız. Prestijli bir marka hâline gelmek istiyorsanız, zirveye doğru beraber yürüyebiliriz!

Devamını Gör

Kurumsal Kimlik

Kurumunuzun amacını, vizyonunu ve hedeflerini net bir biçimde yansıtacak çalışmalarla sizi hedef kitlenize tanıtıyoruz. Sizi temsil edecek logo, afiş, kartvizit tasarımı gibi tüm unsurları bir bütün hâlinde tasarlayarak kurumunuza güçlü bir imaj, profesyonel ve tutarlı bir görünüm kazandırıyoruz.

Devamını Gör

Grafik Tasarım

Eşsiz görsellerle büyülemek, sektörünüzde fark meydana getirmek için grafik tasarım hizmetimizin ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz. Banner ve kataloglardan sosyal medya tasarımlarına kadar zengin bir çeşitlilikte hizmet sunan ajansımız, ‘siz hayal edin, biz resmedelim!’ sloganını benimsemiştir.

Devamını Gör

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmeniz adına site içi ve site dışı SEO işlemlerini yürütüyoruz. Belli bir bölgeyi kapsayan arama sorgularında üst sıralara gelmek istiyorsanız yerel SEO hizmetimizle size yardım ediyoruz. Böylelikle sitenize sadık bir ziyaretçi kitlesi kazandırıyor, trafiğinizi ve tıklama oranınızı artırıyoruz. SEO’nun süreklilik istediğini biliyoruz. Bundan dolayı çalışmalarımızın sonuçlarını izliyor, sizi hedeflediğiniz noktaya getirmekle yetinmiyoruz. Orada sabit kalmanızı istiyor, bunun için desteğimizi kesmiyoruz.

Devamını Gör

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın gücünden yararlanmanız ve hedef kitlenizi etkileyebilmeniz için bu alanda da nitelikli hizmetlerimizle varlık gösteriyoruz. Hesap ve sayfa yönetimi, hedef kitle iletişimi, kriz yönetimi, reklam ve kampanya yönetimi gibi tüm konular buna dâhildir. Kısaca İzweb, internette iz bırakmak isteyenlerin tercihidir!

Devamını Gör

Neden Biz?

Aliağa dijital ajans yelpazesinde seçkin bir konuma sahip olan İzweb, anlık değil uzun vadeli sonuçlara odaklanır. Kendi projelerine verdiği değeri müşterilerinin projelerine de gösteren İzweb, ‘yalnızca para kazanmayı’ değil, ‘herkese kazandırarak onların başarılarına ortak olmayı’ amaçlar.

‘Dijital Sanatlar’ sloganından güç alan İzweb, sanatını kusursuz bir şekilde icra eden bir ajans olmayı hedefler.

Kollektif ekibiyle kusursuz bir takım çalışması yürüten ajansımız, her hizmetinde ince ayrıntıları hesaba katarak size beklediğinizden de fazlasını sunar. Çünkü İzweb; dinamik ruha sahip, değişime açık, fikir üretmekte sınır tanımayan bir kadroya sahiptir. Bu nedenle İzweb, kendisine teslim edilen projeleri sahiplenerek görevini tutkuyla ve ilk günkü heyecanla yapar.

Size de hayallerinizi dijitale taşımanın ve rakiplerinizden bir adım önde olmanın keyfini çıkarmak kalır!

986

Memnun Müşteri

2036

Tamamlanan Proje

24%

Ortalama Dönüşüm

100%

Garantili Sonuçlar

Kurumsal Değerlerimiz

‘İzweb, Web’in izinden gider!’ sloganını kendimize rehber ediniyor; web dünyasının güncel ihtiyaçlarını ve yeniliklerini takip etmekten geri durmuyoruz. Bunları çalışmalarımıza uyarlıyor, hangi hedef kitleye nasıl hitap edilmesi gerektiğini biliyoruz.
Onun için çalışmalarımızda ezberlenmiş standart şeylere ve dar kalıplara bağlı kalmıyoruz. Her müşterimize özel yaklaşımlar ve özel tekniklerle hizmet veriyor, bu sebeple daima %100 memnuniyet oranına ulaşabiliyoruz. Bunları gerçekleştirirken değerlerimizden taviz vermiyor, bizi biz yapan kriterlerimize bağlılığımızı sürdürüyoruz:

  • Takım çalışması
  • Üst düzey kalite
  • Doğruluk ve dürüstlük
  • Sorumluluk bilinci
  • Hız
  • Disiplin ve özveri
  • İstikrar
  • Müşteri ve sonuç odaklılık; satışa yönelik değil, ihtiyaca yönelik çalışma
Submit Request Mockup

Bize Ulaşın

Dijital Dünyaya Adım atmak için formu doldurup göndermeniz yeterli.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."