Title Background Shape

Hakkımızda

izweb

Dijital Sanatlar

İzweb; online ortamda var olmak ve varlığınızı en iyi noktaya taşımak için gereken tüm hizmetleri bünyesinde toplayan modern bir ajanstır.

2015 yılından beri sektördeki faaliyetlerine devam eden İzweb, yenilikçi bakış açısını profesyonel işçiliğiyle birleştirir. Sürdürülebilirlik ve mükemmellik esaslarını temel alarak çalışan ajansımız, hizmetlerine gelişmiş teknoloji ve çağımızın trendleri ışığında yön verir.

Hız, şeffaflık, güvenilirlik ve üstün kalite ilkelerine bağlı kalan ajansımız, hem bireysel hem de kurumsal tüm projelerde çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Hizmetlerimiz

Neden Biz?

Aliağa dijital ajans yelpazesinde seçkin bir konuma sahip olan İzweb, anlık değil uzun vadeli sonuçlara odaklanır. Kendi projelerine verdiği değeri müşterilerinin projelerine de gösteren İzweb, ‘yalnızca para kazanmayı’ değil, ‘herkese kazandırarak onların başarılarına ortak olmayı’ amaçlar.

‘Dijital Sanatlar’ sloganından güç alan İzweb, sanatını kusursuz bir şekilde icra eden bir ajans olmayı hedefler.

Kollektif ekibiyle kusursuz bir takım çalışması yürüten ajansımız, her hizmetinde ince ayrıntıları hesaba katarak size beklediğinizden de fazlasını sunar. Çünkü İzweb; dinamik ruha sahip, değişime açık, fikir üretmekte sınır tanımayan bir kadroya sahiptir. Bu nedenle İzweb, kendisine teslim edilen projeleri sahiplenerek görevini tutkuyla ve ilk günkü heyecanla yapar.

Size de hayallerinizi dijitale taşımanın ve rakiplerinizden bir adım önde olmanın keyfini çıkarmak kalır!

986

Memnun Müşteri

2036

Tamamlanan Proje

24%

Ortalama Dönüşüm

100%

Garantili Sonuçlar
izweb

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşterilerinin projelerine değer katmayı hedefleyen İzweb, bunun için hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmeye çalışır.
Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ilk başvurulan adreslerden biri olmayı amaçlayan İzweb, mutlu müşteri portföyünü genişletmek için çaba gösterir. Her müşterisine şanslı olduğunu hissettiren ajansımız, hizmette çeşitlilik sunarak tüm taleplere eksiksiz bir şekilde yanıt verir.

Misyonumuz

 • Dijital sektörlerde aranan isim hâline gelerek hem ülkemizde, hem dünyada referans bir marka olabilmek.
 • Hem mevcut ihtiyaçları karşılayan, hem de gelecekteki potansiyel ihtiyaçlara cevap verebilecek pratik, esnek ve güvenilir çözümler sağlamak.
 • Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı görevlerimizi yerine getirmek; rakiplerimizle etik ilkeler ve iş ahlâkı doğrultusunda saygılı ilişkiler kurmak.

Vizyonumuz

 • İnovatif ve interaktif bir ajans olarak, müşterilerimizin dijital dünyadaki başarı merdiveni olmak. Hedef kitlenizle sizin aranızda sağlam bir köprü görevi üstlenerek tasarım, yazılım, sosyal medya ve reklamcılık alanındaki çalışmalarımızla sizi internetin merkezine taşımak.
 • Zengin bilgi birikimimizi çağdaş teknoloji ve yılların deneyimiyle ustaca harmanlayarak sektörünüze damga vurmanızı sağlamak.
 • İmza attığımız her projeye yeni bir soluk getirmek, işinizi günden güne büyütmenize yardım etmek.
 • Uzun vadeli, karşılıklı memnuniyet üzerine kurulu, güvene dayalı işbirlikleri ile güçlü imaj ve markalar oluşturarak kalıcılık elde etmek.
 • Pozitif değerler üreterek bu sayede herkese güzel bir örnek teşkil etmek.

Kurumsal Değerlerimiz

‘İzweb, Web’in izinden gider!’ sloganını kendimize rehber ediniyor; web dünyasının güncel ihtiyaçlarını ve yeniliklerini takip etmekten geri durmuyoruz. Bunları çalışmalarımıza uyarlıyor, hangi hedef kitleye nasıl hitap edilmesi gerektiğini biliyoruz.
Onun için çalışmalarımızda ezberlenmiş standart şeylere ve dar kalıplara bağlı kalmıyoruz. Her müşterimize özel yaklaşımlar ve özel tekniklerle hizmet veriyor, bu sebeple daima %100 memnuniyet oranına ulaşabiliyoruz. Bunları gerçekleştirirken değerlerimizden taviz vermiyor, bizi biz yapan kriterlerimize bağlılığımızı sürdürüyoruz:

 • Takım çalışması
 • Üst düzey kalite
 • Doğruluk ve dürüstlük
 • Sorumluluk bilinci
 • Hız
 • Disiplin ve özveri
 • İstikrar
 • Müşteri ve sonuç odaklılık; satışa yönelik değil, ihtiyaca yönelik çalışma

Web Tasarım

Responsive, işlevsel ve fonksiyonel web tasarımıyla internet sitenizi sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz.

Devamını Gör

Web Yazılım

E-ticaret siteleri başta olmak üzere her platforma yönelik web yazılım hizmetlerimizle sitenizi istediğiniz gibi kişiselleştiriyoruz. Sitenizde hangi özelliklerin olmasını istiyorsunuz? Bu soruya vereceğiniz yanıtları web yazılım olarak hayata geçiriyor, her bakımdan işlevsel bir internet sitesine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Devamını Gör

Masaüstü Yazılım Geliştirme

Farklı program dillerine hâkim yazılımcılarımızla taleplerinize uygun özel yazılımlar kodluyor, iş yükünüzü azaltırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Operasyonal süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak, kurum içi iletişiminizi güçlendirecek, tüm isteklerinizi tek bir noktada toplayan yazılımlar geliştiriyoruz.

Devamını Gör

Video Prodüksiyon

Markanızın ve kurumsal kimliğinizin akılda kalıcı olması için kreatif video prodüksiyon çalışmalarına imza atıyoruz. Özgün, çarpıcı ve ilgi çekici kurumsal tanıtım filmleri, reklam filmleri ve çok daha fazlası için destek sağlıyoruz. Markanızı zekîce kurgulanmış sıradışı bir senaryo ve muhteşem görseller ile hafızalara kazımak istiyorsanız bu hizmetimiz tam size göre!

Devamını Gör

Dijital Reklamcılık

Sizin için en doğru reklam mecralarının ve en efektif reklam yöntemlerinin hangileri olduğunu belirliyoruz. Buna göre bir yol haritası çiziyor, uygulanacak reklam stratejilerine karar veriyoruz. Böylece düşük maliyetle yüksek geri dönüşüm oranlarına ulaştırıyoruz. Bunu yaparken hedef kitlenizi, sektörünüzü, rekabet ettiğiniz kişi ve kurumları analiz ediyoruz. Reklam kampanyalarınızın optimizasyonunu gerçekleştiriyor ve sonuçları takip ederek raporluyoruz.

Devamını Gör

Markalaşma

Marka oluşturma, konumlandırma, büyütme ve tanıtma süreçlerinde yanınızdayız. Prestijli bir marka hâline gelmek istiyorsanız, zirveye doğru beraber yürüyebiliriz!

Devamını Gör
Submit Request Mockup

Bize Ulaşın

Dijital Dünyaya Adım atmak için formu doldurup göndermeniz yeterli.

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."