Title Background Shape

Grafik Tasarım

Awesome Things About SEOES Mockup
Dijital Sanatlar:

Grafik Tasarım

Grafik tasarım, anlatılmak istenen mesaja çizgilerle hayat verilmesi, hayal gücünün resme aktarılmasıdır. Başka bir ifadeyle mesajların kelime, sayı, şekil ve semboller kullanılarak iki veya üç boyutlu olarak görselleştirilmesidir.

Etkileyici ve estetik grafik tasarım çalışmalarıyla farkını ortaya koyan ajansımız, akılda kalıcı görsellerle hafızalara kazınmak isteyenlerin doğru adresidir.

Grafik Tasarım Çalışmaları Nasıl Olmalı?

İnsanlar önce ne anlattığınıza değil, nasıl göründüğünüze bakar. Bu nedenle ilk izlenim her şey demektir. Bunu da kusursuz bir tasarımla elde etmeniz mümkündür.

Aliağa grafik tasarım ajansları içinde tercih sebebi olan İzweb, tüm çalışmalarının şu kriterlere uygun olmasını sağlar:

 1. Dikkat dağıtmaz, göz yormaz.
 2. Anlaşılması kolaydır, mesajı açık ve net bir şekilde yansıtır.
 3. Görsel akış/hiyerarşi, tipografi, renkler, fontlar, yazı boyutları, ritim, hareket, hizalama; kısaca tasarımı meydana getiren her şey birbiriyle uyum içindedir.
 4. Hem sade ve yalın bir görünüme sahiptir, hem hayranlık uyandırır.
 5. Hedef kitlenin ilgisini çeker.
 6. Güncel tasarım trendlerine uygundur.

Grafik Tasarım Hizmetleri Neleri İçerir?

Sanatın vücut bulmuş hâli olan grafik tasarım; karşımıza tabela, broşür, afiş, logo, banner, slider, el ilanı, poster, bayrak, pano, billboard ve katalog gibi farklı şekillerde çıkar.

Sticker-etiket, ambalaj, kıyafet, tema, internet sitesi de grafik tasarım çalışmaları içerisindedir.

Sosyal medya görselleri, menü tasarımı, kutu tasarım, kurumsal kimlik, vektörel tasarım, özel tasarım gibi pek çok kategori bu alana dâhildir.

Siz de tüm grafik tasarım çalışmalarınızı profesyonel ellere emanet ederek kendinizi herkesten farklı kılabilirsiniz.

Aliağa grafik tasarım ajansı olarak faaliyet gösteren İzweb sayesinde kreatif bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilir, görsellerinizle herkesi büyülerken kendinizi ve işinizi en iyi şekilde artırabilirsiniz. Böylece rakiplerinizin bir adım önüne geçerek daha geniş kitlelere ulaşma şansı bulabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Creative Challenges Passion Mockup

Sık Sorulan
Sorular

Bizlere gelen sık sorulardan bazıları.

Grafik Tasarımın Avantajları Nelerdir?

Bu çalışmalar reklam-tanıtım, apazarlama, görsel etkileşim, bilgi verme, propaganda gibi amaçlarla kullanılır.

Geleneksel ve dijital medya kendinizi göstermek, hedef kitlenize seslenmek için grafik tasarım çalışmalarına ihtiyacınız vardır.

Çevrimiçi ve çevrimdışı platformlarda varlığınızı duyurabilirsiniz. grafik tasarım çalışmalarıyla Web sitelerinde bulunan resimler, sosyal medya paylaşımları, reklam bannerları, ürün ve hizmet katalogları; kısaca insanlara ulaşmayı istediğiniz her alanda grafik tasarım hizmetlerinden yararlanmanız gerekir.

Profesyonel grafik tasarım çalışmalarıyla güçlü bir imaja sahip olur, güven verir, ilk bakışta dikkat çekmeyi başarırsınız. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha cezbedici bir hâle getirerek daha fazla müşteri edinme imkânına kavuşursunuz.

Çağı takip etmek, farkındalık oluşturmak ve rekabet gücünüzü artırmak için grafik tasarım çalışmalarından yararlanmalısınız.

Böylelikle marka bilinirliği elde eder, kurumsal kimliğinizle tanınır, daha çok kişiye hitap edersiniz. İşinize duyduğunuz saygıyı gösterir, içeriklerinize değer katarsınız.

Çarpıcı tasarımların ikna gücü son derece fazladır. Bunlar insanları satın almaya yönlendirerek, kârlılık oranının artmasına yardımcı oolur. Özetle grafik tasarım bireysel ve kurumsal hedeflerin gerçekleştirilmesinde kilit rol üstlenir.

Grafik Tasarım Süreci Nasıl İşler?

BTaleplerinizi dinler, nasıl bir tasarım istediğinizi kesinleştiririz. Benzer örnekler sunarak fikrinizi alır, çalışmaları beklentilerinize göre hazırlarız. Süreç boyunca sizi bilgilendirir ve çalışmayı yönlendirmeleriniz doğrultusunda şekillendiririz. Teslim sonrası gerekirse revize isteklerinizi yerine getirir ve çalışmayı teslim ederiz.

Grafik Tasarım Çalışmaları Özgün mü?

İzweb, tasarım alanındaki tüm çalışmaların %100 özgün, benzersiz ve tamamen size özel olacağını garanti eder. Tasarımcılarımız ‘ilham alır’, fakat asla ‘taklit etmez.’

Üretkenliğini gelişmiş teknoloji ile bir araya getiren uzman ve deneyimli kadromuz, sıradışı fikirlerle şaşırtmayı sever.

Tasarım sürecinde faydalandığımız en modern ve güncel yazılımlardan bazıları şu şekildedir:

 • Adobe Photoshop
 • Adobe InDesign
 • Adobe Illustrator
 • Corel Draw
 • Adobe Flash ve ActionScript
 • 3DS Max
 • Free Hand
 • Adobe Dreamweawer

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."