Title Background Shape
Genel

Aliağa Web Tasarım

yonetim/Aliağa Web Tasarım

Aliağa Web Tasarım

 

 

Aliağa web tasarım ajansları arasında öne çıkmayı başaran İzweb, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Tasarım, yazılım, sosyal medya yönetimi, reklamcılık ve SEO gibi alanlarda faaliyet gösteren ajansımız, tüm bunları ‘dijital sanatlar’ olarak nitelendirir.

Web tasarım diğer dijital hizmetlerin ilk adımını oluşturur. Tasarımı iyi olmayan bir site iiçin SEO veya reklam çalışması yapmak, sosyal medya tanıtımı için uğraşmak mantıksızdır. Tasarım olmadan web yazılımın da tek başına bir işlevi yoktur.

Dolayısıyla web tasarımı hiçbir dijital hizmetten ayırmak mümkün değildir. Ziyaretçilerinizi ilk karşılayacak olan şey sitenizin tasarımıdır. Şansınızı ilk dakikadan itibaren kaybetmek istemiyorsanız, bunun profesyonel ellerden çıkması gerekir.

Aliağa web tasarım firması olarak hizmet sunan İzweb, bu konudaki bütün beklentilerinize yanıt verecektir.

Neden Web Tasarım?

Web tasarımın avantajları site görünümünü, işlevselliğini, ziyaretçi oranını ve SEO uyumluluğunu doğrudan etkiler. Özel web tasarım bütünüyle sizin isteklerinize göre yapılacağı için kriterlerinize tamamen uygunluk sağlar.

İstemediğiniz özellikler için para ödemekten kurtulur, hayallerinizdeki gibi bir web sitesine sahip olursunuz.

Kurumsal web tasarım sayesinde markanızı dışarıya doğru yansıtır, responsive web tasarım ile sitenizin her cihaz ve tarayıcıda sorunsuz görüntülenmesini sağlarsınız.

Tasarımın SEO uyumlu olması web sitenizi arama motorlarında bir adım öne çıkarır. Bu da hedeflediğiniz anahtar kelimelerde daha kolay sıralama alabileceğiniz anlamına gelir.

Tabii ki bunlar birbirinden farklı şeyler değildir. Her profesyonel tasarımın SEO uyumlu ve responsive olması gerekir.

Kitapların kapağı ve ürünlerin ambalajı bizi nasıl etkiliyorsa, web tasarım da ziyaretçilerde etki uyandırır. Onlara, ‘aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.’ Şeklinde bir mesaj vermek için, sitenizin özenli bir tasarıma ihtiyacı vardır.

Tasarım internet sitenizi süslemek amacıyla kullanabileceğiniz bir ekstra değil, her sitenin olmazsa olmaz temel öğelerinden biridir.

Web Tasarımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Web tasarım nasıl yapılır? Sorusunun cevabını sizin talepleriniz ve hedef kitlenizin sizden neler istediği belirler.

Bu süreçte sektörünüzün analiz edilmesi, rakiplerinizin değerlendirilmesi ve hepsinin bütüncül bir yaklaşımla ele alınması gerekir.

Tüm çalışmalarında bu hususlara riayet eden İzweb, internet sitesi tasarımında şunlara özen gösterir:

  1. Sitenizin arama motorlarında erişilebilir olması için SEO uyumluluğuna önem veririz.
  2. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve sizi açık, net ve ayrıntılı bir şekilde tanıtacak görseller kullanır; renk ve fontlara kadar her şeyi îtinayla seçeriz.
  3. Kullanıcı dostu bir tasarım oluşturmayı hedefler, sadelikten yana oluruz. Fakat bunu yaparken estetiği ihmâl etmez, göz dolduran tasarımlarla ziyaretçilerinizde etki bırakırız.
  4. İçerik, eklentiler, güvenlik önlemleri ve benzeri web tasarımla bağlantılı tüm konularda destek sunarız.
  5. Kod yapısı, sayfa öğelerinin yerleşimi, butonlar, kategoriler; kısaca tasarımı oluşturan her bir parçayı titizlikle hazırlar, bunları belli bir âhenk içerisinde bir araya getiririz.

Web Tasarım Aşamaları

Aliağa web tasarım firmaları listesinde üst sıralardaki yerini mükemmel tasarım anlayışına borçlu olan ajansımız, süreç boyunca şu adımları izler:

  • İhtiyaçlarınızı dinler, hazırlanacak olan sitenin kullanım amaçlarını kesinleştiririz.
  • Tarafınıza örnekler sunar, bunların üzerinde konuşarak isteklerinizi teyit ederiz.
  • Gerekli görsel tasarımları en güncel ve gelişmiş programlar yardımıyla meydana getirir, onayınızı alırız.
  • Web yazılım aşamasında sitenizin altyapısına göre en uygun yazılım dillerinden faydalanırız.
  • Herhangi bir eksiklik veya hata olmadığını kesinleştirmek için tasarımı çeşitli testlerden geçirerek sitenizi hazır hâliyle anahtar teslim olarak tarafınıza arz ederiz.

Aliağa web tasarım ajansı arayışınıza son verecek olan İzweb; ‘dijital sanatlar bizim eserimiz, başarı sizin eseriniz olsun!’ sloganıyla hareket eder.

Siz de bu uçsuz bucaksız sanal dünyada kendinizi ön plana çıkarmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Böylece sonsuz internet denizinde küçük bir damla olarak kalmak yerine, koca bir dalga olmayı seçebilirsiniz!

 

Aliağa Web Tasarım

Sizi Arayalım

Copyright © 2021 — Tüm Hakları Saklıdır

"Dijital Sanatlar..."